czwartek, 8 marca 2012

Nowy numer Magazynu Miłośników Komiksu KZ


"69 numer magazynu KaZet poświęcony jest kultowemu Daredevilowi. Wśród tekstów o rogatym Śmiałku znajdziecie m.in. omówienie twórczości Briana Michaela Bendisa, Eda Brubakera oraz od niedawna publikowane w USA zeszyty Marka Waida, cieszące się pozytywną opinią wśród tamtejszych krytyków komiksowych. Nie zapomnieliśmy o nieco starszych czytelnikach. Ich kierujemy do tekstów poświęconych zeszytom Daredevila Franka Millera oraz Ann Nocenti. Ponadto polecamy artykuł omawiający globalizację w serii 'Transmetropolitan' Warrena Ellisa oraz recenzję 'Joe the Barbarian' Granta Morrisona.

Dodatkowo w numerze przygotowaliśmy ciekawe wywiady z rodzimymi i zagranicznymi twórcami, felietony oraz recenzje różnorodnych pozycji. Zapraszamy serdecznie do lektury!"

www.kzet.pl

2 komentarze:

 1. DD by Waid czeka na mnie na półce. Jestem ciekaw co z tego wyszło. Dobrze że KZ poświeciło swój numer Mattowi bo to postać w Polsce niedoceniona. Zapraszam do mnie napisałem kilka słów o "Diabeł Stróż" który prawdopodobnie podobał się tylko mi.

  http://devil-is-in-the-details.blogspot.com/2012/03/komiks-daredevil-diabe-stroz.html

  Podglądałem Twoje komiskysomdladzieci - mamy dość podobny gust, miło mi się to czytało, szkoda że już go nie prowadzisz. Ale rozumiem że tutaj też będziesz wrzucał to co napiszesz o komiksach.

  pozdrawiam
  bb

  OdpowiedzUsuń
 2. Prawdę mówiąc nie znam dobrze Daredevila. Dopiero gdzieś na dniach przeczytam "Man Without Fear" po raz pierwszy od kilkunastu lat. No i zobaczymy co dalej. W każdym razie fajna postać, zdaje się, że z reguły daleko jej (jej przygodom) do standardowego superhero.

  Tak, wrzucam tu te rzeczy, które kiedyś wrzucałem tam.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

anonimie, podpisz się